APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

VERSACE ESSENTIAL VEK400621

699.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Koleksioni

K4-V ESSENTIAL 36 -WC-

Gjinia

Femra

Ngjyra e fushës

Mekanizmi

2 hands quartz

Diametri i kornizës

Materiali i kornizës

Çelik i pastër

Materiali i rripit

Diametri i rripit

100×85

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Lloji i xhamit

Safir antireflex

Trashësia

7.30mm

Pesha

70,00gr

Barkodi

7630030575013