Zbritje!

TOMMY HILFIGER TH1791610

169.00 118.30

Brendi TOMMY HILFIGER
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 44 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Kuarc
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Mesh
Rezistenca e ujit 3 ATM

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%