BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

TOMMY HILFIGER TH1781842

159.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiTommy Hilfiger
Garancioni2 vite
Diametri37 mm
BrendësiaE zezë me rose gold
GjiniaFemra
MaterialiMetal
RripiRrip I lëkurës
Ngjyra e rripitE zezë
Rezistente ndaj ujit50 metra

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.