Zbritje!

TISSOT T120.417.37.051.02

680.00 544.00

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 45.5 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Kuarc
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Gomë
Rezistenca e ujit 30 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%