Zbritje!

TISSOT T120.407.22.051.00

930.00 744.00

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 43 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Automatike
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 30 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%