Zbritje!

TISSOT T116.617.37.267.01

379.00 303.20

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 45 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Swiss Quartz
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Pëlhurë
Rezistenca e ujit 10 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%