Zbritje!

TISSOT T103.310.11.123.00

405.00 324.00

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 31.4 mm
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit Swiss Quartz
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%