Zbritje!

TISSOT T101.910.11.036.00

505.00 404.00

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 38 mm
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit Swiss Quartz
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 10 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%