Zbritje!

TISSOT T101.417.36.031.00

450.00 360.00

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 41 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Swiss Quartz
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 10 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%