Zbritje!

TISSOT T099.407.16.047.00

749.00 599.20

Brendi TISSOT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 42 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Automatike
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%