BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

TISSOT TRADITION AUTOMATIC SMALL SECOND T063.428.36.068.00

825.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.