TISSOT T019.430.11.031.00

739.00

1 in stock

Categories: ,

Description

Brendi Tissot
Garancioni 2 vite
Diametri 25.60 mm
Brendësia E bardhe
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E argjendit
Rezistente ndaj ujit 30 metra
Date dhe dite te javes Po