APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

TISSOT SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH T120.417.11.051.00

559.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Gjinia

Meshkuj

Diametri i kornizës

Materiali i rripit

Mekanizmi

Swiss Kuarc

Rezistenca ndaj ujit

30 ATM