APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

TISSOT PR 100 LADY SMALL T101.010.22.111.00

410.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Gjinia

Femra

Diametri i kornizës

Materiali i rripit

Mekanizmi

Swiss Kuarc

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM