APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

TISSOT HERITAGE VISODATE T118.410.16.057.00

345.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Diametri i kornizës

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

3 ATM

xhami

Mekanizmi

Kuarc

Materiali i rripit