APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

Tissot Heritage Banana Centenary Edition T117.509.16.012.00

430.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Diametri i kornizës

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

xhami

Mekanizmi

Kuarc

Materiali i rripit