APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

TISSOT CHEMIN DES TOURELLES POWERMATIC 80 LADY T099.207.11.048.00

885.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Diametri i kornizës

Gjinia

Femra

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

xhami

Mekanizmi
Materiali i rripit