BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

SWISS MILITARY HANOWA 06-4315.13.007

299.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiSwiss Military Hanowa
Garancioni2 vite
Diametri i kornizës44 mm
GjiniaMeshkuj
Lloji i mekanizmitKuarc
Materiali i kornizësÇelik I pandryshkur
Materiali i rripitSilikon
Rezistenca e ujit20 ATM

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.