Zbritje!

SWISS MILITARY HANOWA 06-4258.33.003

239.00 167.30

Brendi Swiss Military Hanowa
Garancioni 2 vite
Diametri 43 mm
Gjerësia 10 mm
Brendësia E kaltëtr
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I najlonit
Ngjyra e rripit E kaltër
Gjatësia e rripit max. 230 mm
Gjerësia e rripit 22 mm
Rezistenca ndaj ujit 100 metra
Data Po
Xhami Safir

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%