Zbritje!

SWISS MILITARY HANOWA 06-4227.13.007

329.00 230.30

Brendi Swiss Military Hanowa
Garancioni 2 vite
Diametri 43 mm
Gjerësia 11 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E kaftë e mbyllur
Gjatësia e rripit max. 220 mm
Gjerësia e rripit 21 mm
Rezistenca ndaj ujit 100 metra
Data Po
Xhami Safir
Kronograf Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%