Zbritje!

SWISS MILITARY HANOWA 06-4224.04.030

299.00 209.30

Brendi Swiss Military Hanowa
Garancioni 2 vite
Diametri 46 mm
Brendësia Hiri
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E kaftë
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Datë Po
Kronograf Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%