Zbritje!

SKAGEN SKW6559

99.00 69.30

Brendi Skagen
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 41 mm
Gjerësia e rripit 20 mm
Gjinia Femra,Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Silikon
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%