SKAGEN SKW6509

99.00

Brendi Skagen
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 41 mm
Gjerësia e rripit 20 mm
Gjinia Meshkuj,Femra
Materiali Aluminium
Materiali i rripit Silikon
Rezistenca e ujit 3 ATM

10 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%