Zbritje!

SKAGEN SKW6371

199.00 139.30

Brendi Skegen
Garancioni 2 vite
Diametri 40 mm
Gjerësia 10 mm
Brendësia E bardhë
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur rozë
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistenca ndaj ujit 30 metra
Xhami Mineral
Kronograf Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%