Zbritje!

SKAGEN SKW6367

119.00 83.30

Brendi Skagen
Garancioni 2 vite
Diametri 41 mm
Gjerësia 8 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I najlonit
Ngjyra e rripit E kremtë
Rezistenca ndaj ujit 50 metra
Xhami Mineral

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%