Zbritje!

SKAGEN SKW2732

189.00 132.30

Brendi Skagen
Gjinia Femra
Diametri 36mm
Rripi Mesh
Ngjyra e Rripit Rose Gold
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 30m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial Rose Gold

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%