Zbritje!

SKAGEN SKW2672

179.00 125.30

Brendi Skagen
Garancioni 2 vite
Diametri 34 mm
Brendësia Hiri
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit Hiri
Rezistente ndaj ujit 30 metra

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%