RADO NEW ORIGINAL AUTOMATIC 01.764.0999.3.015

1,910.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Rado New Original përfaqëson një pamje dhe ndjesi klasike Rado me materialet më të fundit në performancë të lartë. Kjo është një ikonë e Rados, e rimagjinuar për bartësit e shekullit njëzet e një.

BrendiRADO
Garancioni2 vite
Diametri i kornizës38.5
GjiniaMeshkuj
Lloji i mekanizmitAutomatike
Materiali i kornizësÇelik I pandryshkur
Materiali i rripitÇelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit5 ATM

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Rado New Original përfaqëson një pamje dhe ndjesi klasike Rado me materialet më të fundit në performancë të lartë. Kjo është një ikonë e Rados, e rimagjinuar për bartësit e shekullit njëzet e një.

Gjinia

Meshkuj

Mund të ju pëlqejnë edhe..