Zbritje!

POLICE PL.15386JSU/61M

139.00 97.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Police
Garancioni 2 vite
Diametri 42 mm
Brendësia E zezë + e kafte
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E zeze
Rezistente ndaj ujit 30 metra
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%