BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

POLICE PL.15305JS/02TBMM

119.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiPolice
Garancioni2 vite
Diametri44 mm
BrendësiaE zezë
GjiniaMeshkuj
MaterialiMetal
RripiRrip I metalit
Ngjyra e rripitE zeze dhe argjend
Rezistente ndaj ujit50 metra
DatëPo

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.