Zbritje!

MICHAEL KORS MK8676

199.00 139.30

Brendi MICHAEL KORS
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 42 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Kuarc
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 3 ATM

7 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%