Zbritje!

MICHAEL KORS MK3639

249.00 174.30

Brendi Michael Kors
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 36.5 mm
Gjerësia e rripit 16 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%