Zbritje!

LOTUS 18112/1

89.00 62.30

Brendi Lotus
Garancioni 2 vite
Diametri 43 mm
Gjerësia 10 mm
Brendësia E arit
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I  lëkurës
Ngjyra e rripit E kaftë
Rezistenca ndaj ujit 50 metra
Datë Po

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%