Zbritje!

JEWELRY SKAGEN SKJ0980040

39.00 27.30

Brendi Skagen
Garancioni 1 vit
Lloji Byzylyk
Ngjyra E argjendit
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Gjatësia 19 cm

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%