Sale!

JEWELRY SKAGEN SKJ0975040

49.00 34.30

Brendi Skagen
Garancioni 1 vit
Lloji Byzylyk
Ngjyra E argjendit
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur dhe xham(perlë)
Gjatësia 19 cm

1 in stock

Categories: ,