JEWELRY SKAGEN SKJ0973040

49.00

Brendi Skagen
Garancioni 1 vit
Lloji Qafore
Ngjyra E argjendit
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur dhe xham(perlë)
Gjatësia 47 cm

1 in stock

Categories: ,