JEWELRY SKAGEN SKJ0962040

45.00

Brendi Skagen
Garancioni 1 vit
Lloji Qafore
Ngjyra E argjendit dhe e bardhë
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur dhe xham
Gjatësia 47 cm

1 in stock

Categories: ,