JEWELRY SKAGEN SKJ0961040

69.00

Brendi Skagen
Garancioni 1 vit
Lloji Qafore
Ngjyra E argjendit
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur dhe xham
Gjatësia 85 cm

3 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI PËR T'U NJOFTUAR ME OFERTAT MË TË FUNDIT!