JEWELRY FOSSIL JF02633040

69.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFossil
LlojiByzylyk
NgjyraE zezë dhe e kaltër
GjiniaMeshkuj
MaterialiÇelik I pandryshkur dhe lëkurë
Gjatësia20.5 cm

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..