Zbritje!

JEWELRY DIESEL DX0973040

95.00 66.50

Brendi Diesel
Lloji Qafore
Ngjyra E argjendit dhe e zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik i pandryshkur
Gjatësia  60 cm

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%