JEWELRY CALVIN KLEIN KJ4QBN200100

90.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCalvin Klein
LlojiQafore
NgjyraE argjendit dhe e zezë
GjiniaMeshkuj
MaterialiÇelik I pandryshkur

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..