JAGUAR J681/2

590.00

Brendi Jaguar
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Zezë
Materiali i rripit Silikon
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit E Zezë
Diametri 44 mm
Gjerësia e rripit 22 mm
Resitenca ndaj ujit 10 ATM / 100 m
Xhami Safir
Data Po
Dita Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%