BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

HUGO BOSS ROLLERBALL PEN HSG9435

129.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.