APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

HUGO BOSS KORNIZE HB1313 807

165.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

lloji-produktit

Lloji i syzeve

Dielli

Brendi

Gjinia

Meshkuj