BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

HUGO BOSS HB1513480

179.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiHugo Boss
Garancioni2 vite
Diametri31 mm
BrendësiaE bardhë
GjiniaMeshkuj
MaterialiMetal
RripiRrip I lëkurës
Ngjyra e rripitE kaftë
Rezistente ndaj ujit30 metra

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.