APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

Tissot-Logo-1998-now

GENTLEMAN T127.410.16.051.01

399.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Diametri i kornizës

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM

xhami

Mekanizmi

Kuarc

Materiali i rripit