Zbritje!

G-SHOCK GST-W130C-1AER

340.00 272.00

Casio G-Shock G-Steel Military Street  GST-W130C-1AER0 është orë atraktive për Meshkujt.

Rrethi i sajë është i bërë nga Celiku i Pandryshkur,i cili qëndron për një cilësi të lartë ,ndërsa mbrendësia e sajë është e zezë.

Karakteristikat e ores përfshijnë (ndër të tjera)një funksion kronograf , date, si dhe alarm.

Sa i përket rezistencës ndaj ujit, kjo orë mundë te përdoret për aktivitetet profesionale detare(marine activity),si dhe për sportet e ujit me ndikim te lartë,por jo në det të thellë.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Casio
Gjinia Meshkuj
Emri Modelit G-Shock G-Steel Military Street
Analoge/Digjitale Kombinim
Thellësia 16mm
Diametri 59mm
Ngjyra e mbrendësisë E Zezë
Materiali i rripit Silikon
Ngjyra e rripit E Zezë
Data Po
Alarm Po
Radio Controlled Po
Kronograf Po
Rezistenca ndaj ujit 200m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%