G-SHOCK GST-W130C-1AER

340.00 238.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
GjiniaMeshkuj
Emri ModelitG-Shock G-Steel Military Street
Analoge/DigjitaleKombinim
Thellësia16mm
Diametri59mm
Ngjyra e mbrendësisëE Zezë
Materiali i rripitSilikon
Ngjyra e rripitE Zezë
DataPo
AlarmPo
Radio ControlledPo
KronografPo
Rezistenca ndaj ujit200m
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Garancion2 vite
Casio G-Shock G-Steel Military Street  GST-W130C-1AER0 është orë atraktive për Meshkujt.Rrethi i sajë është i bërë nga Celiku i Pandryshkur,i cili qëndron për një cilësi të lartë ,ndërsa mbrendësia e sajë është e zezë.Karakteristikat e ores përfshijnë (ndër të tjera)një funksion kronograf , date, si dhe alarm.Sa i përket rezistencës ndaj ujit, kjo orë mundë te përdoret për aktivitetet profesionale detare(marine activity),si dhe për sportet e ujit me ndikim te lartë,por jo në det të thellë.Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

BrendiCasio
GjiniaMeshkuj
Emri ModelitG-Shock G-Steel Military Street
Analoge/DigjitaleKombinim
Thellësia16mm
Diametri59mm
Ngjyra e mbrendësisëE Zezë
Materiali i rripitSilikon
Ngjyra e rripitE Zezë
DataPo
AlarmPo
Radio ControlledPo
KronografPo
Rezistenca ndaj ujit200m
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Garancion2 vite
Gjinia

Meshkuj

Mund të ju pëlqejnë edhe..