FREDERIQUE CONSTANT FC-306LGHD3ER2B

2,330.00

Brendi FREDERIQUE CONSTANT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 33 mm
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit FC-310 Automatic
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%