FREDERIQUE CONSTANT FC-303MC4P6

1,225.00

Brendi FREDERIQUE CONSTANT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 40 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit FC-303 Automatic
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 6 ATM

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%